Fixturlaser Yeni Yıl Kampanyası

Fixturlaser’ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği yeni yıl kampanyasında bu yıl eski lazerli kaplin ayar cihazınızı alıyor ve tercihinize göre ÖMÜR BOYU GARANTİLİ Fixturlaser NXA Pro veya Fixturlaser EVO ürünlerimizden birini %25 indirimle veriyoruz. Marka ve model farketmeksizin bütün eski lazerli kaplin ayar cihazları için geçerli olan bu kampanyamız 28 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecektir.

Kampanya ve ürünlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Plant Fixturlaser Yeni Yıl Kampanyası


Fixturlaser NXA Pro Lazerli Kaplin Ayar Cihazı, Plant Engineering Dergisi Tarafından “2013 Yılının Ürünü” Finalistliğine Aday Gösterildi.

Kaplin ayar cihazı Fixturlaser NXA Pro, Amerika’da yayın yapan Plant Engineering dergisinin organize ettiği bir yarışmada 2013 yılının ürünü ödülüne finalist olarak aday gösterilmiştir. Bu yarışmada Amerika’da kullanılmakta olan en yenilikçi sanayi ürünü seçilmektedir. Fixturlaser ve ABD distribütörü VibrAlign’ın daha önce yapılan yarışmalarda ise pek çok birinciliği ve adaylığı bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için:

Plant Engineering Dergisi 2013 Yılının Ürünü Finalisti


Proplan Demo Stoğundan İndirimli Kaplin Ayar Cihazı

Müşteri tanıtımlarında kullanmış olduğumuz Fixturlaser XA Pro lazerli kaplin ayar cihazımızı özel indirimli olarak satışa sunmuş bulunmaktayız. Teklif almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Cihaz için vermiş olduğumuz teklife aşağıdaki kalemler dahil olacaktır:

• Cihaz 1 yıl garanti kapsamında olacaktır.
• Cihazla birlikte bir kutu şim seti hediye edilecektir. (75x75mm veya 100x100mm, her kalınlıktan 10’ar adet)
• Cihaz kalibrasyonlu olarak verilecektir.
• Cihaz eğitimi ücretsiz olarak verilecektir.

Fixturlaser Lazerli Kaplin Ayar Cihazları
Yetkili Teknik Servis ve Kalibrasyon merkezi

Türkiye temsilciliğini yürütmekte olduğumuz Fixturlaser firmasının Lazerli Kaplin Ayar Cihazları için Yetkili Teknik Servis ve Kalibrasyon merkezimiz hizmete girmiştir.

Brüel & Kjær cihazlarının tamirat ve bakımında 15 yıllık deneyime sahip servis mühendisimiz Cem Cezalı, 2012 Kasım ayında Fixturlaser’in İsveç’teki merkezinde bir haftalık eğitim alarak Fixturlaser cihazlarının teknik servis ve kalibrasyonu için sertifikalandırılmıştır.


Titreşim Ölçüm ve Analizi,
Balans ve Kaplin Ayarı Semineri

23-25 Mayıs 2012 tarihleri arasında İstanbul / Point Otel Barbaros’taki “Titreşim Ölçüm ve Analizi, Balans ve Kaplin Ayarı” konulu 3 günlük bir eğitim semineri düzenleyeceğiz.

Üç günlük bu eğitim seminerinin amacı, sanayi tesislerinde makina bakımından sorumlu mühendis ve teknisyenleri Titreşim Ölçüm ve Analizi, Balans Alma ve Kaplin Ayarı konusunda bilgilendirmek ve bu alandaki en yeni teknoloji ve uygulamaları tanıtmaktır.


ICCI 2012 Fuarındayız

Kaplin ayar cihazları, vibrasyon izleme sistemleri ve gürültü ölçüm cihazlarımızı sergileyeceğimiz 18. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’ndaki standımızda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

25-27 Nisan 2012, İstanbul Fuar Merkezi, 10. Salon, D-109.